| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum se vede mi s-a striicat blackberry si mi-am luat un nokia 6110 navigator, am o problema:nu gasesc jocuri pentru el, telefonul are 128 mb ram, si e un joc gta 4 pentru telefon cu marime ecran 240x320 cum am eu dar nu stiu unde sa il pun, folosesc cablu de date din laptop in telefon, l-am pus in fiecare fisiser si nu imi apare la jocuri ce sa fac? imi mai scria in carte ca accepta si java, da jocu e java. da unde trebuie sa pun jocu, trebuie sa creez un fisier, nu cred ca ar trebui dar, ce sa fac? crying crying crying ma plictisesc. nici un joc nu pot pune in el decat daca il descarc de pe internetul telefonului si necesita si bani. ce sa fac? cuum pun jocuri intr-un nokia 6110 navigator? apropo stiu ca la gta 4 iti trebuie mai mult ram, mult mai mult dar e altceva pe tel big grin va rooooooooooooooooog!

1 răspuns:
| maryanu_8195 a răspuns:

Am si eu un Nokia 6210 navigator am avut aceeasi problema dar am dat de capatul ei. DE pe zedge.com poti descarca teme, jocuri, wallpapere etc. gratis. Ceea ce o sa descarci e doar instalu il copiezi intr-un folder de pe memory card si intri de pe telefon in acel folder si deschizi aplicatia si o sa inceapa sa-l instaleze. Multa Bafta.