| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca am spart o oglinda am ghinion 7 ani? funda

Răspuns Câştigător
| JusTK1dd a răspuns:

Nu Este Adevarat. Este O Mare Prostie.

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu.e o superstitie!
. daca ar fi adevarat.eu ar tr sa am ghinion pentru urmatorii 500 de ani...
deci.mda...

| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat.

| Esperança a răspuns:

O DA.Vai ce rau imi pare de tine.iti dai seama 7 ani de ghinion?crying(

| Afdsa a răspuns:

Stai calm/ă, sunt doar superstiţii.Am spart şi eu destule oglinzi şi n-am păţit nimic.

| Aℓex a răspuns:

Nu prea cred.Eu unul nu cred in astea fiindca am trecut pe sub o scara, am vazut pisica neagra etc.Si nu a fost nimic.Deci sfatul meu ar fi sa nu bagi in seama aceste chestii si sa iti vezi mai departe de viata ta si atunci nu vei patii nimic gravwinkingFunda?

| ramona11ramona a răspuns:

Nu...eu nu cred in mituri
si am spart o gramada de oglinzi si nu am avut ghinion

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Daca crezi in superstiti da. Dar daca esti cu picioarele pe pamant nu laughing

| PanteraRozz a răspuns:

Nu este adevarat laughing

| W1z4rd a răspuns:

Superstitii.Ce te face sa crezi asta? Eu am spart una si am avut noroc 7 ani laughing
Daca ti se intampla ceva rau, nu e de la ghinion.
Lucrurile care ti se intampla vin de la sinewinking

| BoOboO_8282 a răspuns:

Nu este Adevarat. Eu zic sa nu le dai importanta. Lasa gandurile alea deoparte si gandeste-te la altceva de fiecare data cand iti amintesti. Cu timpul o sa uiti ca ai avut oglinda aia. Cat despre ghinion stai linistita. Daca e sa se intample anumite lucruri se intampla si daca nu spargi oglinda.

| vivi14 a răspuns:

Si eu am spart multe oglinzi! Sunt bine, norocoasa, am castigat multe premii, concursuri, am noroc si in dragoste, deci e doar o superstitie! Adica o vb-n vant, care are darul sa te sperie!
Fruntea sus, mergi inainte si uita!