| lucu a întrebat:

Daca am spart o oglinda o sa am 7 ani de ghinionlaughing?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Eh. Superstitii oh go on
Eu am spart 2 si am avut 7 ani de noroc rolling on the floor
Sincer, eu nu cred in asta happy
Whatever.
Nu vei avea ghinion.
Daca nu iti reuseste ceva.
Nu vine de la "Ghinion".
Vine de la sine tongue
Superstitiile astea oh go on

18 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

laughing
superstitii.oh go on

cami
| cami a răspuns:

Da, si vezi sa nu uiti papuci din blana de iepureeee laughing

| User a răspuns:

Nu, 8.

| georgiana a răspuns:

Nu cred in superstitii.

| Bishop a răspuns:

Nu. Am experienta devil

| Bia:X a răspuns:

happy eu am spart una in ziua de Halloween si de atunci imi merge foarte binehappy nu-ti fa griji...singura mea problema a fost ca trebuia sa-mi cumpar alta oglinda de buzunar.happy

| eek a răspuns:

Dahee hee. eu am adunat pana acum 35 de ani de ghinionbig grin

| adryutzza13 a răspuns:

Nu...superstitiiwinking

| liviu00 a răspuns:

Cred ca poti sa iesi mai devreme pentru buna purtare...

| Derpina204 a răspuns:

Ei. rolling on the floor Porcarii, superstitiihee hee Eu pana acum trebea sa am vreo 50 de ani de ghinion laughing

| maya_7683 a răspuns:

Noooo, doar ca ai ramas fara ea.Am spar si eu una, duminica trcutalaughingsi imi merge destul de bine de atunci.

| deffect a răspuns:

Da sigur.Inca o intrebare fara rost...oh go on

| rucsybelle a răspuns:

rolling on the floor nu o sa ai 3350 de ani de ghinion big grin

| klaudya06 a răspuns:

Poate ca da poate ca nu! dar eu nu cred in astfel de superstitii! Eu am spart o oglinda si totol merge chiar foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in superstitii, decat daca sunt de bine laughinglaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are avocat bun ai incurcat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa incerc sa sparg si eu una si iti spun concluzia dupa 7 anibatting eyelashes.
Da sti acea superstitie ca atunci cand iti taie pisica neagra calea o sa iti mearga prost, eu am inceput sa ignor aceasta superstitie de la vreo 9 ani si crede'ma ca nu s-a intamplat nimic rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da