| notsurewhoiam a întrebat:

Am spart o oglinda e adevarat ca o sa am ghinion?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e ghinion.

| TeooTeo a răspuns:

Eu am spart 2 oglinzi si nu am nici un ghinion love struck

| Ana a răspuns:

Eu una nu cred in asta.

| αℓє a răspuns:

Da.
7 ani.
Dar stai calma! E doar o superstitie.

| Emma a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva happy

| Mauve a răspuns:

Nu, e doar o superstitie.

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Sunt doar superstitii. Cred ca un factor major il are faptul ca tu crezi sau nu crezi in ele. De obicei, daca crezi, astepti sa vina momentul, vezi in toate lucrurile doar minusurile, etc. Nu am crezut nici o data in asa ceva.
Personal nu cred ca o sa ai ghinion, desigur daca nu o sa ti-l aduci singura! rolling on the floor

| Deennn a răspuns:

Daca te gandesti la asta da. laughing
Eu nu cred asa ceva. :d

| Jeny1 a răspuns:

Nu o sa ai nici un ghinion daca nu ai sa te gindesti la asta. Daca ai sa stai cu mintea setata ca ai sa ai, atunci vei avea. Stai linistita si nu mai pierde timpul tau pretios pentru asa ceva. Sa ai doar bucurii, iti urez!

| Metaler a răspuns:

Sa stii ca o sa mori...laughing
Nu...e doar o prostie daca ar fi adevarat ar trebui ca si copiii copiilor mei sa aiba ghinion din cauza mealaughing

| Deex3 a răspuns:

Heii happy Asta e doar o superstitie happy Totul tine de mentalitate : Daca nu crezi, nu vei avea nimic de pierdut; Pe cand, daca tii minte tot timpul incidentul si cum o sa ai ghinion nu stiu cati ani este posibil sa ti se intample cateva lucruri ciudate thinking Si tu sa faci legatura imediat cu oglinda happy Cel mai bine ar fi sa treci cu vederea happy Fundaaa?;;]

| Demikristen a răspuns:

Nu.
Nu crede in superstitii!

| qasdfghjklp a răspuns:

Nu, nu este adevarat

| alex12_6780 a răspuns:

Nuuu! Nu te teme.Este doar ceva din batrini.Totul va fi OK.Nu crede in superstitii.

| Alexandra_3161 a răspuns:

Nu,stai linistita sunt doar superstitii!
Nu e adevarat ca o sa ai ghinion!
Ceilalti doar te pacalesc sau sunt mult prea creduli!

Deci te sfatuiesc sa nu crezi asa ceva!

Bafta!