| cyberwest a întrebat:

E adevarat daca spargi o oglinda ai 7 ani de ghinion?
am spart vreo 3 pana acum!
voi ati spart?

8 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Buna! Asa se spune. Eu pana acum nu am spart nici o oglinda.

| Anita20Peace a răspuns:

Cum poti sa crezi asa ceva?(sau sa afirmi)...Nu.nu e adevarat

| andrei95 a răspuns:

Nu cred asa ceva gandeste-te cam cat ghinion ar avea cineva care al lucra intr-o fabrica de oglinzi...am spart foarte multebig grin

| sndjulian a răspuns:

Ce logica ar avea?

| tomyk a răspuns:

Nu eu cred ca este o superstitie destul de banala care a prins la oameni...Am spart pe putin 20 de oglinzi si nu am avut 140 ani de ghinionlaughing

| razvan96boss a răspuns:

Mai zice ca daca spargi 2 sa anuleaza una pe alta si ai noroclaughing laughing laughing laughing

| Herp a răspuns:

NU.
Si cum stii ca stii ca o sa ai ghinion?tongue

| andreutssa20 a răspuns:

Nu e adv... si eu am spart vreo 2-3 si nu am avut ghinion.happy mi-a mers chiar bine. e doar o superstitie