| eubahhh a întrebat:

E adevarat ca daca iti intinzi parul cu placa creste foarte greu? asa mi-a spus o prietena.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da asa este si iti si pica il deteriorezi(il arzi) in timp produsele gen fixativ, spuma, gel deterioreaza parul si ii dau un aspect nasol!

| madalinutza a răspuns:

Nu.
adica
cel putin la mine nuhee hee
ma fac odata la 1 sau 2 saptamana
si creste normalhee hee

| zuzumic a răspuns:

Da este foaret adevarat ...pentru ca im primul rand il arzi lucru care il afecteaza foarte tare... uite cateva linkuri foarte folositoare despre cum sa iti intinzi parul fara sa il deteriorezi foarte tare http://www.eva.ro/......-1241.html

http://femina.rol.ro/....../index.php

| moftuliki a răspuns:

Dap asa este

| Pink Panther a răspuns:

Daca iti intinzi parul cu placa parul se va despica si daca nu tunzi firele despicate si nu il ingrijesti su masti si tratamente speciale atunci da, va creste mai greutongue
Depinde si de tipul de par pe care il ai. daca iti creste greu in mod obisnuit cand ti-l vei intinde cu placa va creste si mai greu...depinde si de cat de des folosesti placa.depinde si de placa.depinde de foarte multe chestii
Succes kiss