| Adina a întrebat:

E adevarat ca se face trafic de organe...in zona Dacia, Timisoara? Si ca sunt deghizati in calugari si un doctor?straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu te inteleg si eu am fost bombardata in ultima saptamana cu aceste mesaje si mi s-a facut din ce in ce mai frica, fara gluma imi era frica sa mai ies din casahee hee. Apoi am pus lucrurile cap la cap si mi-am dat seama ca desi am 15 ani cred in aceste zvonuri, iar in mesaje era scris prima data ca in zona Dacia apoi ca in Zona muresului care intamplator este la cateva strazi de mine, prima data erau 2 calugari apoi 4 deci sunt niste zvonuri... daca ar fi fost adevarat ar fi vuit presa iar tinand cont ca in mesaje sunt precizate zonele acestia ar fi fost prinsi. Oricum este posibil sa se faca trafic de organe deoarece exista tot felul de nenorociti, dar in nici un caz in felul asta cu duba si deghizari si zone, traficantii isi aleg victimele si acestea sunt urmarite apoi prinse dar nu cred ca au fost asemenea cazuri in Timisoara si mai ales in ultima vreme.So relax!happy:*

43 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Bine ca nu sunt din timisoara happy

| Adina explică:

Yeahhappy
Daca tu ai chef de glume e problema tahee hee
Eu doar am intrebat happy
Daca mie imi ia vaginu. tie sa-ti ia creieru ala de 2 bani happysau mai putin.
Oricum msc de raspunsuri.happy

| Adina explică:

Pe aici chiar umblahappy
Prob` in curand o sa-i vad si eu.
S-a zis si la scoala ca copii din clasele primare nu au voie sa plece fara parintihappy
Cei care cred ca e gluma. e strict problema lorhee hee

| Adina explică:

Pai da.happy
Mai bine sa fim precautihee hee
laughing

| Wihaela a răspuns:

Nu stiucryingacelasi mesaj l-am primit si eu dl colegii din mass! mi-e si mi-e fricastraight facecrying

| AndutzaAndu a răspuns:

Mda...laughingşi pe aici a umblat zvonu ăsta, da îi numa' un zvon, atâta tot, cică ăştia cu călugării şi cu doctoru şi cu organele sunt de acum 2-3 luni da eu am aflat de acum vreo 2 săptămâni. oh go on
Aşa am auzit că totu' a pornit de la un cadavru descoperit în pădure, [dar nu mai ştiu în ce localitate a fost] şi cică un cadavru al unei fete era fără organe şi pe el a fost pus un plic în care erau 15 milioane şi pe el era scris bani de înmormântare...oh go on. Şi că nu ştiu unde s-au descoperit 8 cadavre de la nişte copii, fi serioasă, dacă ar fi fost aşa, imediat s-ar fi făcut o telenovelă gen Elodia la OTV. laughing
Eu cred că e un zvon, sincer. tongue
Nu cred că există nici un călugăr şi nici un doctor care să facă trafic de droguri.

| dsadasdsada a răspuns:

Aolo... iar incepeti?crying doamne era o ambulanta care umbla si fura copii si etc. cica laughing straight face thmne ma speriati.zau laughing

| Digital112 a răspuns:

Se face trafic da nu sunt dechizati in doctori si calugari doar in oameni normali

| νєησм a răspuns:

Da mah serios ai grija sa nu iti ia si vaginul!

| bogdan74688 a răspuns:

Ca sa ma repet ca si ceilalti, ar fi fost de mult la stiri, iar stiindu-se atatea despre locatiile lor, in zonele "rosii" ar fi trebuie sa fie deja politai in civili, care sa cerceteze/patruleze, si nu numai :p
e doar o alta gluma, gen anul 1000, 2000/2012 oh go on acum nu orice calugar care are cu el un medic, e traficant de organe, sau alte cele
oricum, eu votez pentru o arma de foc ( bile de metal / gloante de cauciuc - pentru cei +18 ), si un spray paralizant ( 5-30lei - pentru ceilalti ); nu neaparat pentru medici, ci pur si simplu pentru auto aparare >.

| alinutza92r a răspuns:

Din cate am auzit da, oricum tarim intr-o lume de c... t, orice e posibil

| 7r011 a răspuns:

Da ba exista, insist sa stati tripati in casa cu mana pe telefon, si sa va stingeti compurile ca se fura si prin fibra optica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*!

Acum ceva timp, cativa ani, se vorbea de duba neagra. In ea se afla un sofer normal, un preot/calugar, si un medic. Te rapea si iti lua organele apoi te lasa la marginea unei paduri. Asta se auzea in Prahova.
Acum s`a mutat zvonul la Timisoara? Eu cred ca nu`i adevarat ce ai spus tu. Cred ca sunt numai niste zvonuri.
Opinia mea.happy

Pa`pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un zvon... 10 copii au disparut la Timisoara si au fost gasiti la padurea verde morti fara organe... Politia a fost la un liceu din timisoara si a tras atentia elevilor sa aiba grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e adevărat eu îi aştept să vină la mine!
Îi aştept pe 23. 12. 2010 în fată la cimitiru Cosminului la ora 23 şi 45 de minute. Mie un pic sete. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am auzit si eu acum cine stie dar cica ia prins pe aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte adevarat. s-a intamplat si acum 3 zile in traian, au momit doi copii mai saraci si mai creduli de la liceul william shakespeare, i-au dus pe o strada pustie si acolo i-au omorat.stiu sigur ca asta nu e un zvon pentru ca sora mea invata acolo si am fost si eu acolo imediat ce m-a anuntat sora mea, era plin de politie pe acolo...si astia circula si prin satele din apropiere.in biled au urmarit 2 fete pe cand veneau de la scoala, in varias un baiat de cls a 5-a, tot cand venea de la scoala, dar au intrat imd in prima casa ce le-a iesit in cale si au scapat.in satkinez au violat o baba, au omorat-o, i-au scos organele si i-au bagat inauntru 15 milioane si in mana i-au pus un bilet pe care scria "pentru inmormantare". si tot in biled s-a gasit acum vreo 2 saptamani la marginea comunei 2 cadavre intr-un tomberon, fara organe normal...si in alte zone(asta nu mai stiu insa daca e sigur, doar am auzit) cica s-au gasit intr-un parc insirate pe banci mai multe cadavre de copii, fiecare cu 500 de mii de lei in ele si cu un bilet in mana pe care scria "pentru inmormantare". daca nu credeti cautati striri pe google va dau eu site-ri daca nu stiti.
ps: dupa o ancheta mai amanuntita, politia care cerceta crima din traian a ajuns la concluzia ca e vorba despre 2 medici albanezi imbracati in calugari. a si inca ceva.nu traim intr-o lume de c... t, ci intr-o tara de c... t

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am gasit stiri.
Da-mi si miehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii! terminati in *** cu aberatiile tot a pornit de la prunci de 13-14 ani care toata ziua sunte pe "M3ss"" cum zic ei si se plictisesc. iar astialalti au chef de glume. prosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ii aici halloween popi doctorite doctori maimute, mai mereti in *** cu zvonurile voastre, nu exista asa ceva (traficanti de Orange exista dar nu se arata ei doar actioneaza fara sa dea un semn! )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de voi rolling on the floor.
traficanti pe naiba.
Nu stiu ce zona Dacia exista prin Timisoara... dar zvonul asta e in Arad, zona Dacia [ cinema ] laughing)))).
totul e un mare bullshit.
Inafara de niste boschetari, nu sta nici dracu in fata la Dacia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nene'. ce sa mai zic ca eu sunt din Iasi si am auzit si noi de traficanti.si la noi aci este un cartier numit Dacia...nu mai puneti botu la tot felul de prostii ca doar nu aveti 2 ani sau.cine stie.hai.bafta multa. ceao!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah nu stiu ce sa cred dar... poate e adevarat tot aud a zis la pro tv la otv si la radio frica stau in zona dacia langa gen 24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah adino si mie mi-e frica stau in zona dacia si au venit langa scoala mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un foarte bun raspuns.eu am trecut chiar in aceasta seara prin asta si nu doresc nimanui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io chiar nu cred ca exista traficanti de organe in timisoara...deja zvonu asta circula de vreo 2 luni(cred) si ar fi fost prinsi de 10 ori pana acum daca se stie zona unde actioneaza.nu mai credeti oricehappy peace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce morti masi nu pooate politia sa faca nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e adevarat de ce nu spui la politie sa ii urmareasca desi multe zvonuri se auud dar nu cred desi imi este frica pentru ca poate sa fie adevarat. sti calma sunt minciuni ca sa nu mai umble copii singuri E Minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii adv pe noi ne-o urmarit