| Ancuta7878 a întrebat:

Ea: "De ce ma urmaresti?
El: Pentru ca esti frumoasa si cred ca sunt indragostit de tine.
Ea: Serios? Dar tu inca nu ai vazut-o pe prietena mea... Ea e mult mai frumoasa decat mine...Si e in spatele tau.
(Baiatul se uita in spate si nu vede pe nimeni)
El: glumesti cu mine? nu este nimeni in spatele meu...
Ea: nu, dar daca intr-adevar ma iubeai, nu te uitai in spate.

Va place? :*

Răspuns Câştigător
| Madalina123 a răspuns:

Daaa...mama, te superi daca incerc si eu asta cu un baiat?rolling on the floor

| Ancuta7878 explică (pentru Madalina123):

Absolut deloc :* ii punem noi la respect laughing

9 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Da, e destul de amuzantăhee hee

| Bezea a răspuns:

"Owned" prietenii stiu de ce.

| freedomangel a răspuns:

Daaaa, e foarte amuzanta. rolling on the floor happy

| NIMENII a răspuns:

De pura curiozitate tot te uiti in spate (ca nu e frumos sa stai cu spatele la oameni)...laughing

| Ancuta7878 explică (pentru NIMENII):

NimeniI : asa e laughing da e tare fazasmug

| aaanonim260201 a răspuns:

E super tarelaughing d unde' o ai?laughing)

| dede191 a răspuns:

Maxim. Dar asa si e. Daca intr-adevar te iubea nu se intorcea. Am sa incerc si eu :d