| MysticWayz a întrebat:

Era un desen pe JETIX sau FoxKids cu niste adolescenti cred ca erau 4 sau 5 si salvau lumea de paianjeni uriasi si gandaci si numai eu stiu ce, si paianjenii uriasi ii facea un om caraghios care lucra intr-un laborator.Cum se chema desenul.

12 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Buna happy
Monster Buster Club? Nume de Cod: Clanul Nebunaticilor de Alaturi?

| Turquoise a răspuns:

Power Rangers? Alfa Teens On Machines? B. A. D. detectivii contra monstrii spatiali (cred ca era pe FoxKids =S)?

| MysticWayz explică:

Am zis jetix sau foxkids nu cartoonnetwork si disneychannel

| Alex9215 a răspuns (pentru MysticWayz):

Desenu era cu un adolescent si cu niste prieteni de-ai lui monstri.se numea creepy crawlers aka gandacioii.il gasesti pe google dar nu stiu daca si in romana.

| mary a răspuns:

Monster buster club?

| HardcoreCountry a răspuns:

Hey. Cred ca stiu la ce desen te referi, dar nu ii stiu numele. Erau 4 tineri, 2 fete si 2 baieti. Era serial, nu desen animat pentru. ca era cu actori reali. Stiu ca era vorba de extraterestii. Una dintre fete era negresa, iar cealalta era blonda.
Asta e serialul?

| nikolikky a răspuns:

Si eu cred ca e la fel cum a spus ankutza2.la dat si pe prima.

| Tudy000 a răspuns:

Scuze ca ajung asa tarziu aici, tot pe vremea lui jetix sau chiar fox kids mai era un desen de care nu dau nici cum, era ceva serviciu secret sau armata privata care rezolvau cazuri cu extraterestii si era foarte bine facut desenul, stie cineva la care ma refer si ce nume o fi avand in engleza?

| AleXis_9687 a răspuns:

MBC-monster buster club... funda?

| hiperdoza a răspuns:

Poate monsters warriors. Căutați, au l-am găsit cautând "jetx action series". xD.

| JuMP3Rz a răspuns:

Incearca Creepy Crawlers

| Petrică_Mavrodin_1989 a răspuns:

B.A.D. detectivi contra monștrilor spațiali