| monutza90 a întrebat:

Este cineva pasionat de astrologie, medicina naturista sau cosmetica naturista si are timp liber sa schimbam cunostinte sau sa discutam despre asta sau de exemplu sa ne facem o pagina de facebook despre una din acestea?

Răspuns Câştigător
| dianaparadisse a răspuns:

Poti cauta pe google diferite forum-uri axate pe domeniile dorite, unde nu trebuie sa cauti oameni cu care sa schimbi informatii despre una alta..acolo practic se adune ce-i interesati clar de acel domeniu. uite cateva exemple
Medicina Naturista :
http://forum.romedic.ro/cat/Medicina_naturista.html
http://www.medipedia.ro/......rista.aspx
Cosmetica naturista:
http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?topic=22726&forum=3
Si lista poate continua. Succes la cautat si cunoscut persoane cu placeri si interese comune.

12 răspunsuri:
| AstroAlex59 a răspuns:

Eu sunt pasionat de astrologie si am o pogina in care poti fii coordonator pe teme de medicina sau pe teme ce te intereseaza. Astept o confirmare de lucru in echipa.

| monutza90 explică (pentru AstroAlex59):

Da accept cum se numeste pagina?

| AstroAlex59 a răspuns (pentru monutza90):

Pagina se numeste AstroParanormal ii dai like iar eu te promovez ca administrator. https://www.facebook.com/MistereleUniversului?ref=hl

| AstroAlex59 a răspuns (pentru monutza90):

Daca poti sa intri acum sa fac editarile ca in 30 minute am treba si nu mai pot sta conectat la net

| AstroAlex59 a răspuns (pentru monutza90):

Poti te rog mai repede ca-s presat de timp. Ai linkul in mesajul anterior si astfel accesezi mai usor.

| monutza90 explică (pentru AstroAlex59):

Nu stiu daca pot sa intru acum ca am internetul cam slab si se incarca greu pagina

| AstroAlex59 a răspuns (pentru monutza90):

Daca nu pot acum sa fac modificarile seara acesta in jurul orei 20 totul va fi gata.

| AstroAlex59 a răspuns (pentru monutza90):

Da-mi adresa ta de mail ca sa pot modifica

| monutza90 explică (pentru AstroAlex59):

Vezi ca ti-am dat like pe la 12:30

| AstroAlex59 a răspuns (pentru monutza90):

Nu imi apare mai da odata

| monutza90 explică (pentru AstroAlex59):

Gata s-a rezolvat happy

Întrebări recente