| linker a întrebat:

Este un film vechi in care una dintre actrite este filmata in dus, timp in care ii vine ciclul. Scena continua cu filmarea sangelui cum se scurge in bazinul de la dus.

Stie cineva cum se numeste acel film?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

S-ar putea sa te referi la "Carrie". Ambele ecranizari, si cea din 1976 si cea din 2013 contin aceasta scena.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce scarbos!

| CoquineNoire a răspuns (pentru darrio2007):

Menstruatia e scarboasa?
zi mersi ca exista, ca daca nu e, sa vezi scarbosenie atunci cand schimbi scutecele.

| darrio2007 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Sa stii ca am vazut de 3 ori pana acum.La ai mei nu la altii.

| Smecheru100 a răspuns:

NUP