| AugustinFiltru a întrebat:

Eu am cont pe facebook si as vrea sa steg pe cineva de la prieteni sau sa nu il mai am ca prieten cine imi zice cum fac primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Carmy21 a răspuns:

Intra la prietenul respectiv pe profil si scrie pe langa poza iti apare stergere prieten. funda?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Foarte simplu, intri pe pagina respectivului, iar mai apoi selectezi Unfriend.

| AndreiGabi a răspuns:

Intri pe profilul prietenului respectiv si undeva in dreapta sub lista acestuia de prieteni scrie,, scoate din lista de prieteni".

| FataCuMinte97 a răspuns:

Pai intri pe pagina lui si te duci jos in stanga, acolo jos sub lista lui de prieteni(cred ca stii tu unde: acolo unde arata pe vertical doar cativa din prietenii lui) si trebuie sa scrie sub aia "Sterge din lista de prietenie"(sau ceva de genul).
Bafta!

| Carmy21 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui mie sa imi dai funda pentru ca am raspuns prima happy

| legendarul a răspuns:

Sau dai la prieteni -> editare prieteni

| AugustinFiltru explică:

Toate raspunsurile sunt bune dar eu pot da o singura funda soryyy