| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Putin ajutor: Daca de exemplu o fata cand ies cu mai multi prieteni(si fete si baieti),ea sta mai mult pe langa mine de exemplu : Hai sa ne dam amandoi in leagan si ma cheama langa ea, cand iese pe afara ma intreaba unde sunt(s-a intamplat odata) sau mai eram cu ea si inca 2 prieteni de ai ei si face cica(ai uitat de imbratisare), iar pe facebook si mess nu prea zice nimic inseamna ca ma place sau doar vrea sa fim prieteni apropiati?(Tinand cont ca ea are prieten)

Răspuns Câştigător
| Ironicnαme a răspuns:

Bună!
Eu cred că te place, având în vedere că ea face primul pas mereu. Încearcă să fii şi tu sociabil cu ea, ca să nu creadă că n-o placi şi tu. Fii deschis cu ea, astfel şi ea va fi deschisă cu tine! Şi venind vorba de prieten... Dacă te place, renunţă la el.
Baftă!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place

| Alecsandrrra a răspuns:

Poate te place si ii e frica sa-ti spuna...asa ca vrea sa-ti arate. Sper ca te-am ajutat.

| invizibila12 a răspuns:

Eu cred ca doreste sa fiti prieteni apropiati sa fiti ca frate si sora

| PapusicaPapusica a răspuns:

Cred ca poate te place si se simte bine i n prezenta ta

| Sasha41511 a răspuns:

Mai stiu eu un caz dinacesta, cred ca te place dar nu stie pe cine sa alega si cum se spune "Cand alergi 2 iepuri nu prinzi nici unu", Sau probabil ca vrea sa ii faca in ciuda iubitului ei.Ar trebui sa o intrebi de ce sta cu tine si de ce o intereseaza ce faci tu daca are prieten.