| dOarEa_9226 a întrebat:

Eu de obicei joc Adevar si provocare cu niste prietene/i in conferinta. Imi puteti spune si mie niste massuri/statusuri care le-as putea pune ca provocari? Funda celor mai frumoase. love struck

9 răspunsuri:
| xD a răspuns:

E cam... lame sa joci adevar sau provocare pe messenger... Nu prea are niciun sens. happy

| dOarEa_9226 explică:

Da. dure.winking

| NeXtLevel100 a răspuns:

Sa tipe in gura mare cucurigu eu is proasta sau prost big grin happy sau sa se sue pe masa si sa danseze nu stiu mai am eu in cap ceva da contine erotika big grin

| Xperson a răspuns:

Comenteazami ceva. orice, pune poza mea la tine pe profil timp de o saptamana, scrie la coment ca sunt mai bun decit tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum joci adv si prov in conf? pe mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa strige in gura mare sunt gaina vreau cocos...sau invers

| Corynneee a răspuns:

Pai... vrei sa le dai provocari dure?smug

| Animalullllllll a răspuns:

Sa puna la status:
1. Dansez pe muzica populara cu bunica, nu deranjati.
2. Nu sunt, Calaresc Porcu.

| Dydzzy a răspuns:

Te provoc ca la scoala...etcsa il saruti pe x. Fara refuzuri!