| mcrenma a întrebat:

Eu, impreuna cu niste colege am vrea sa facem un film. As vrea cateva idei. Despre ce sa fie big grin

5 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Vrei sa faci un film si nu ai idee? tocmai de asta ar trebui sa "iti storci" mai bine creierii...pentru ca mai apoi sa poti spune cu inima curata..."uite ce am facut eu..."

| ionut1980 a răspuns:

Despre incapacitatea voastra de a face un film...

| mcrenma explică:

Ne-am gandit si noi la diferite ideiwinking Dar vroiam sa mai aud si altele rolling eyes Si nu e deloc incapacitate oh go on nu mai vorbitii daca nu vreti sa ajutati happy

| Narnia a răspuns:

V-ați gândit măcar ce gen de film va fi?

| iulicos2 a răspuns:

Eu cred ca despre niste gradini private