| emma23 a întrebat:

Eu nu inteleg un lucru: de ce li se permite elevilor sa posteze intrebari despre temele/proiectele pe care le au de facut? voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu se poate face nimic in privinta asta... happy

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Intr-adevar nu e corect sa postam intrebari in legatura cu rezolvarea temelor pentru ca acea pers poate primi o nota pe ceea ce nu stie, sunt de acord cand cineva doreste sa ii se explice anumite lucruri pentru ca invata.Atunci cand cineva se chinuie sa rezolve tema cat de cat (cu toate ca nu e corecta toata)si o pune pe site pentru a vedea diferite opinii si de a vedea daca e buna, se corecteaza dar si retine greselile si nu le mai repeta.

| theorizer a răspuns:

Macar sa fie usoare, nu ca le-as rezolva, dar ma fac sa ma simt prost (la propriu I don't want to see )

| melyyy a răspuns:

Eu sincer nu pot intelege de ce nu putem posta intrebari cu diverse teme. nu asta e scopul? sa ne ajutam reciproc?

| đ a răspuns:

De fapt scrie ca nu au voie laughing. in fin, ei tot o fac si TPU-ul nu e o persoana sa gandeasca fiecare intrebare pe care o pun userii. ei incalca regulile si, cum spune si Ronnix, nu se poate face nimic in privinta asta.