| neUtilizator a întrebat:

Hey, a inceput scoala si sunt multe persoane care isi fac temele pe TPU. Ce parere aveti despre asta? Mie nu mi se pare corect, insa multa lume o face si e o ocazie buna pentru a primi funditabig grin. Cei care isi scriu pe acest site nu prea au o categorie buna unde sa-si posteze intrebarile. Nu ar trebui sa se infiinteze o categorie speciala pentru acest lucru? Astfel nici cei care sunt contrar acestei idei nu vor fi deranjati de utilizatorii care prefera varianta usoara. Ce spuneti?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Toate întrebările de tipul asta trebuie raportate. Dacă devine un site de teme deja e prea jalnic. Copii să-şi facă temele în altă parte. Baftă!

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Totusi ar fi buna idea ta. Asa, cei care vor sa rezolve temele celorlalti pot sa o faca, iar cei care nu vor, pot ocoli categoria aceea.
Chiar mi-ar place sa se faca o categorie pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e o ideea buna sa si infiinteze o asemenea categorie, e un site pentru ajutor, nu pentru facut lucruri in locul altcuiva, mai ales teme, pai daca primesti temele de la altii, ce mai inveti tu? Si cei care raspund la aceste teme, doar pentru funda, inseamna ca nu sunt pe acest site pentru scopul lui initial.