| lila36 a întrebat:

Eu si cu prietena mea vrem sa facem un film.se numeste casa groazei dar nu prea stim cum sa facem.dati-mi idei de decoratiuni,si daca imi dati o descriere e cel mai bine fundabig grin

Răspuns Câştigător
| andrebarro a răspuns:

Eu zic sa il filmezi in alb-negru, sa nu se vada foarte bine detaliile, si pote aveti prieteni pe la tara cu case mai urate.Interiorul nu trebuie sa fie ff infricosator. Fantomele le faci cu umbre decupate din carton si cu o lanterna. Filmezi numai noaptea.Am facut si eu si a iesit ceva. Mai dezvolti tu...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rebecca009 a răspuns:

Incearca sa-l faci pe formatul acela din perspectiva unui cameraman amator. Cam cum e si filmul paranormal activity. Sunt foarte autentice si reprezinta o alternativa buna cand bugetul este putin mai scazut. Sper ca te-am ajutat...

| Ando1dul a răspuns:

Hhhm destul de greu avand in vedere cate efecte speciale se folosesc in filmele bunde de groaza.Nu prea cred ca-i sa faci ceva calumea.

| lila36 explică (pentru Ando1dul):

Macar ceva doar asa cu jucarii nu stiu habar n-am