| crisbebe a întrebat:

Exista vreo lege in care profesorii au voie sa ne mute? adica sa ne puna sa stam in banca cu cine vor ei.
funda si fara misto

6 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Daca ei cred ca asa este mai bine, te muta.
Doi care vorbesc, este nevoit sa ii mute deoarece disturba alti 25 de elevi.

| Girldxx a răspuns:

Sincer. nu prea cred da faza e ca nu ai cui sa-i spui ca nu are voie. crezi ca directoru/directoarea are timp de un elev ca nu sta cu cine vrea el/ea in banca, iti spun eu-Nu.asa ca degeaba. Daca vrei sa te muti fi cuminte si dupa o sa observe schimbarea daca nu. vorbeste cu cine te-a pus ea si o sa te mute ca faceti galagierolling on the floor)), succes!:*

| Christina a răspuns:

Nu exista, dar daca profu vrea nu prea ai ce face. decat sa te duca pe la directiune mai bine suporti o ora big grin

| nesuferit a răspuns:

Profu e bossu in clasa, deci are dreptu de a crea el legi laughing

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu eu nu cred, profesorul face doar ce vrea el deci nu exista o lege atat de ciudata

| IFeelGood a răspuns:

Lege nu este.Dar asa vor ei la ora lor sa fie linistelaughing