| HarleyQuinn a întrebat:

Exista vreun program care sa stearga conturi de facebook? Pentru ca sunt admina pe o pagina, iar managerul a zis ca daca stergem poze ne sterge contul.S-ar putea sa vi se para stuoida chestia asta dar pe mine chiar ma sperie laughing sad. Daca e posibil sa stergi contul cuiva unde pot avea toate datele mele de facebook si prietenii?

Răspuns Câştigător
| Andreeeeeaxd a răspuns:

Nu exista asa ceva!
ca sa iti dezactiveze contul (nu se sterge -.- ) trebuie sa iti stie parola. Astea-s minciuni ca sa va sperie

| HarleyQuinn explică (pentru Andreeeeeaxd):

Pfoa! Mersi! big grin.Dar totusi stii unde imi pot pastra datele in siguranta?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate te ajuta la ce ai vrut tu sa semene a intrebare:
http://www.tpu.ro/......ezactivez/

| HarleyQuinn explică:

Stupida*