| HarryPotterForever a întrebat:

fani Harry Potter! Am auzit ceva despre Pottermore. Poate cineva sa-mi dea mai multe detalii. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/JKRowlingAnnounces

Vei intelege mai bine cu timpul. Deocamdata nimeni nu stie exact ce e, doar avem niste idei vagi.

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Pai mai exact trebuie sa iti faci un cont sunt niste formulare mai exact incluzand numele tau data nasterii emailul pe urma parola da tu poti sa iti pui numele de la nickname la parola si vezi ca o reusesti mai departe vezi tu ce faci cu jocul trebuie sa incepi cu prima carte apoi a doua a treia etc deci practic retraiesti momentele din harry potter film sau din carte in joc