| Buffulete a întrebat:

Hei! Multi zic ca Madara e Madara si Tobi e Obito! cum adica Madara nu e Tobi? cine sunt de fapt?

4 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Tobi nu e madara clar, nu stiu daca a aparut inca in anime asta dar in manga se vede clar cum madara a fost reinviat, cand despre varianta tobi e obito e o mare tampenie, Tobi a atacat satul cand obito era de varsta lui kakashi, asa ca eu optez pe varianta ca tobi ar fi fratele lui Madara...Cel putin eu alt Uchiha important nu prea mai stiu.

| RoseQueen a răspuns:

Madara Uchiha se ascunde in Akatsuki cu numele de Tobi, iar Obito a murit de mult!

| JeffRider93 a răspuns (pentru RoseQueen):

;| Obito mai traieste -,- Citeste si tu manga si uite-te la anime, dupa comenteaza aiurea.

| JeffRider93 a răspuns:

Madara e Madara, iar Tobi e de fapt, Madara Uchiha.S-a ascuns de identitatea sa.De ce crezi ca purta masca atunci cand era cu Akatsuki? (ma refer cand toti din Akatsuki erau in viata)