| Andr33a123 a întrebat:

Fetele ce vopsea de par imi recomandati? Blonda,bruneta, castanie sau roscata? -Ce culoare va place sa aveti la par?
funda

Răspuns Câştigător
| Athée a răspuns:

Eu am un rosu aprins in par, iubesc culoarea. E o atitudine parul rosu, nu doar o vopsea. Bafta sa gasesti ceva care ti se potriveste.

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Mie îmi plac nuanţele de blond şi roşcat dar nu se potrivesc oricui. Depinde şi de forma feţei, culoarea ochilor, etc.

Pa-pa.

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Hm..eu sunt blonda, si imi place, e fain si roscat sau negru. Brunet si castaniu sunt culori pe care le are aproape toata lumea. Tu deciziwinking Dar eu zic sa te faci roscata, e ceva mai special

| Dєєa a răspuns:

Bruneta e cel mai bine.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Eu sunt satena mai deschis putin spre blond.mie imi place culoarea mea naturala si inca nu am de gand sa ma vopsesc. poti sa iti alegi ce culoare vrei, care crezi ca iti vine mai bine.eu as putea sa zic acum ca oricare din astea 4 dar cum nu te cunosc si nu stiu cum arati nu pot sa zic o culoare anume, cel mai bine ar fi sa o intrebi pe mama ta sau prietenele apropiate tie happy

| 5yr0Kk a răspuns:

Eu sunt baiat si personal imi plac fetele roscarte sau brunete:d tu decizi. Depinde cum iti st mai bine si cel mai important cum iti place:d
Eu zic sa te faci roscata:d

| Chiriac97 a răspuns:

Acest raspuns este un pamflet, dar luati'l ca atare :
Mie imi plac fetele focoase.Incearca multi-functionala bricheta, sau daca budetul nu permite incearca un chibrit de la "Alimentara"(mult mai buna decat Garnier, Pantene.)