| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, credeti ca toti baietii sunt la fel? Daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| Plushul a răspuns:

Pai la inceput toti sunt la fel caci vor sex mai ales daca o fata de 15 ani iese cu un tip de 21 iti este clar ca vrea sa faca sex cu ea, apoi in timpul mariajului apar discutii peste discutii.Ma rog toti sunt la fel.1% din 99% este mai diferit.

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Acum sa apar si eu cu o tenta putin de misogin happy
"Baieti credeti ca toate fetele sunt curve? daca da, de ce?"

E o poveste lunga scumpo, sunt barbati intre barbati, femei intre femeiwinking

| loliPhi a răspuns (pentru Liviu):

Te-a deranjat cumva intrebarea? Daca da "scumpule"nu ma intereseazabatting eyelashes

| Liviu a răspuns (pentru loliPhi):

Nu m-a deranjat deloc, dar e gresit sa spui ca toti barbati sunt porci, cum la fel de gresit e sa spui ca toate femeile sunt curve, corect, nu?

| bloodyhell a răspuns:

Nu.

| Pufulete8682 a răspuns:

Daca cineva spune ca noi toti suntem la fel, am o intrebare pentru tine :"Cine te-a pus sa ii incerci pe toti?"

| LolaLollita a răspuns:

Nici macar din punct de vedere anatomic nu sunt la fel, ce sa mai zicem de caracter. Nu. Faptul ca ai fost dezamagita, nu inseamna ca trebuie sa-i pui la un loc pe toti. Si noi, fetele, dezamagim baieti. Nu e drept insa daca suntem catalogate toate la fel (unele poate o fac intentionat, unele chiar fara nicio intentie rea).

| Marius7121 a răspuns:

Intrebare care poate genera certuri! Nu era mai bine sa n-o pui?

| loliPhi a răspuns:

Nu am spus nimic de mine sau ca m-a dezamagit cineva doar am vrut parerile altora.Stiti ca mai sunt unele fete care zic ca toti baietii sunt la fel ca sunt niste porci happy mersi pentru raspunsuri.

| Soryn098 a răspuns:

Buna. Sunt baiat si stiu ca baietii nu sunt la fel, fiecare are un caracter aparte. Ca se mai aseamana intre ei, asta e...fiecare vrea sa se asemene cu altcineva. FUNDITA please pentru ca ai primit parerea unui precialistlaughing