| Nucreeed a întrebat:

Fetelor,credeti ca e ok ca baietii sa se penseze?

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Da dar sa nu fie obsedat de astalaughing adica ma enerveaza baietii care sunt mai pensati ca mine, care-s fatastraight face are dreptate AMdoar16 anirolling on the floor) cand ii vezi "cu moaca deja mirata" te gandesti ca sunt gay da-i incololaughing) insa e ok sa`si mai ia cateva fire care sunt in plus.

7 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Este inestetic, dupa parerea mea!
Nu-mi place cum arata un baiat pensat.

| xlollypop a răspuns:

Da mi se pare foarte ok:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi se pare foarte ok.
Dar nu cocalarii, cum ii vezi pe unii cu moaca gata mirata, nici nu mai trebuie sa ridice din sprancene ca sunt gata ridicate. oh go on
E ok sa aiba o forma, cat mai apropiata de cea naturala. Sau sa isi penseze doar firele care ies din forma sprancenii, cel putin eu asa il pensez pe fratimiu, da mai multa luminozitate. happy

| Maui a răspuns:

E ok sa arati decent. Penseaza-te cum iti place.

| Andreeaa56830 a răspuns:

Putin,adica sa nu fie nica parosi si nica fete. merita putina atentie si pentru ei

| ale23 a răspuns:

Pai acum depinde. Daca are o monosparnceana e ok sa sa penseze intre sprancene sa se defineasca cele doua.

| Psamathe a răspuns:

Daca are "o spranceana" sa o transforme in doua, e perfect logic nu? Dar sa le dea forma, nu. cel putin nu pentru cei care se considera straightbig grin