| Ginosaurus a întrebat:

Hei fetelor, voi ce credeti despre baietii inalti?

Răspuns Câştigător
| Tess a răspuns:

În Italia se zice ceva de genul: cine e înalt e deja în liga frumoșilor. Prefer bărbații înalți, evident. Mai ales dacă știu cum să se poarte. Majoritatea femeilor preferă bărbții înalți pentru că se simt în siguranță cu el.

| Ginosaurus explică (pentru Tess):

E bine atunci happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tess):

Iar eu unul nu cred ca a fi inalt reprezinta o siguranta si nici ca majoritatea femeilor ii prefera inalti pentru siguranta. happy

| Ginosaurus explică (pentru anonim_4396):

Parerea ta.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa cred?!

| Elide a răspuns:

Nu m.ar deranja daca ar fi la aceeași înălțime cu mine dar mai scund ca mine nu cred că m.as vedea cu unul scund, pur și simplu băieții înalți sunt' perfecți' happy