| silviuta_6910 a întrebat:

Fetelor voua va place sa scrieti in jurnal adica daca aveti si in cazul asta cat de mul timp petreceti vu jurnalul vostu asa din curiozitzte?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Buna silviuta.
Am avut:(. Unul virtual. Unul facut special, uite aici link(e in franceza, stau in franta:) )http://fr.girltech.com/ E acolo jos,unde scrie video jurnal.

Era cu parola si tot, dar la un moment dat nu l-am mai accesat si am uitat parola:(.
Acum scriu intr-un caiet ce o sa pun in acel video jurnal, dupa ce imi fac un cont nou.

Bafta si tie.:*

O zi buna

| Adynanana a răspuns:

Pai eu am un jurnal, si la inceput scriam aproape in fiecare zi. Insa acum scriu in el mult mai rar -doar chestiile importante pentru mine, cu o anume semnificatie.

| raincolours a răspuns:

Eu scriu intotdeauna cand am ceva dragut sau important de notat.
De 3 - 4 ori pe saptamana.