| anonim_4396 a întrebat:

Frate am si eu o problema sunt slab si destul de inalt pentru varsta mea,
Vreau si eu sa arat bine ca toti ceilalti cum pot sa fac muschi ca merg la sala dar nu am pus delec muschi pe mine astept rasunsuri

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu te-as sfatui sa iei aminoacizi si proteine si steroizi deoarece ai risca. Eu ti-as propune sa faci inot si sa nu lasi sala deoparte. Dupa 1-2 ani de sala vei simti diferente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca sanatos happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu personal as vrea sa ma stranga unul cu muschi nu cu odgoane ca tine.ca muschii fiind muschi mai am sanse dar la odgoanele tale din fibre nu stiu daca as mai scapa.artati bine ce vrei sa fim toti swartzennegheri, si fotomodele? sunt buni si ascetii. ehe eu as vrea sa ma duc de la 86 kg la 65. da nu merge. e greu tare.

| cozz a răspuns:

Uite cum poti sa ajungi bine facut...mergi la sala inainte sa mergi la sala manaca banane iti dau energie... mananca iaurturi compoturi... acasa mananca ciorba in fiecare zi iar felul 2 mananca orez .amestecuri se gasesc la pungi in super-marketuri care contin orez, porumb legume, gratare...contin fibra astea,,, cand ai febra musculara cel mai bun medicament e sala...succes in 3 luni se vede diferenta...succes happy