| deadmoongirl a întrebat:

(funda)buna! locuiesc in Moldova (balti).anul acesta cu clasa dorim sa mergem in excursie. unde putem merge?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In Sighisoara

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unde vreti voi. Numai sa aveti bani! laughing

| TeKs2911 a răspuns:

Puteti veni in Tg-Jiu Monumentele Lui Brancusi sunt frumoase, locuiesc in Tg-jiu si sunt mandru de astawinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BRan,La munte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, nu ai nici buletin, ca sa mergeti undeva in afara tarii, poate cu parintii thinking
Sincer daca a-ti face inconjurul Moldovioarei, ve-ti gasi multe locuri frumoase. Manastirile poate v-ar captiva atentia. Asta ar fi treaba profesorilor. Cautati pe harta ca sunt multe de vazutwinking

| bogdanworld a răspuns:

Ce spui de ROmania? happy

| bogdanworld a răspuns:

Dar ai nevoie de pasaport

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Daca vreti o excursie cu specific traditional romanesc va recomand sa mergeti in Maramures.Este foarte frumos si acolo se pastreaza traditiile. Daca vreti o excursie cu plimbari/istorie si altele va recomand Brasov. Daca nici asta nu va incanta puteti sa ramaneti in Moldova si sa vizitati manastirile sunt foarte frumoasehappySper ca te'am ajutat

| Jj0HnN a răspuns:

Eu sunt din Milestii Mici daca ati auzit de el noi anul trecut am fost la Soroca la cetate ne-am simtit bine si ma bucur cu aceasta vizita puteti veni la subsolurile vinariei 'Milestii Mici'. sper ca iti e de folos. >)

| justcatalina a răspuns:

Eu tot sunt din moldova, chisinau, nu stiu unde te referi tu ca vrei in excursie in tara sau in afara, eu cu clasa cretca voi merge la tabara surprizelor.