| Patyi a întrebat:

Vreau cat mai multe statusuri, de fericire, dragoste, indiferenta.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Trist...get a lifehappy!

| Xtadelo a răspuns:

De dragoste :
»" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

»" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui "

»" Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "
»" Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "

»" Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

»" Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc… "

»" Dragostea adevarata e un "elixir" pe care odata gasit nu trebuie sa faci prostia si sa il consumi pe tot deodata, ci trebuie savurat in decursul unei vieti"

»" Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE! "

»" Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani "

»" Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti! "

»" Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving "

»" Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. poate se v-or saruta "
» " Vreau sa stii ca zi de zi ma gandesc la tine, as vrea sa te sarut clipa de clipa si sa te am langa mine secunda de secunda "
" Te iubesc la nesfarsit si tot ce imi doresc este sa te am langa mine mereu! Te iubesc dragostea mea! "
De indiferenta:

->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare

Putem spune ca ne stim dintodeauna! In momentele grele ne-am atins una alteia mana!
Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelege

Poti sa vopsesti si o cioara in alb ca nu va fi porumbel, La fel cum nici una dintre voi nu va fi ce-am fost eu pentru el

"●Tin` langa mine;* doar` pe;;] cinee ` iubesc;; x.De restul`; doar` mah :] folosesc`;>`!●"

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

♥Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Oamenii vin, ramân, pleaca si nu îi poti judeca, dar când pleaca, pleaca c-o bucata din inima ta.

As da orice un minut sa îti vorbesc, sa îti spun ca si dupa atâta timp eu înca te iubesc.
Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.
Siii? Nu`mi pasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plecata cu vaca la benzinarie : DND(ocupat) : BRB : plecata : viataaaa... : Cam atatea stiu si eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In love.

| Lauria a răspuns:

Eu nu știu, dar poate știe Google.winking

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| MadiAlice a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=7
Aici gasesti statusuri despre orice!