| MulteAmintiri a întrebat:

Funda! Cum fac sa pun in ceata o parte din poza in PhotoScape? De exemplu e o poza cu mine si o prietena, si vreau sa ma vad numai eu, nu si prietena si unde e prietena mea vreau sa fie ceata sau innorat nu stiu cum sa explic ceva genu ca am vazut la cineva. big grin

Răspuns Câştigător
| stefania20 a răspuns:

Si eu am PhotoScape. Te duci in Editor iti alegi imaginea si ai vazut ca jos e ca un fel de banda pe care scrie : home, object, crop, tools. Tu dai pe tools si dai pe Mole Renoval dupa aceea dai click pe imagine pe selectezi intr-un patrat ce vrei sa bagi in ceata si faci asa de mai multe ori pana dispare.Mai poti sa dai pe mozaic si prietene ta sa fie in patratele dar mai poti sa o scoti din imagine daca dai pe clone stamp. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| sorinL1 a răspuns:

Nu stiu Photoscape cu ce se mananca dar ceea ce cauti tu se numeste "Blur". Cauta in programel functia si trece-o-n anonimat pe prietena ta.