| king997 a întrebat:

Funda! Cum se curata bine unitatea de praf ( interior)?

9 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Cu o pana mare si rezistenta/o pensula asemenea penei SI multa rabdare happy

| Kiddzo a răspuns:

Saaaaaaaau, cu multe betisoare de urechi si un pamatuf happy

| manolo a răspuns:

Deoarece am un compresor în garaj, l-am curăţat foarte bine, dar şi cu aspiratorul ar merge, atăt să aspire, cât şi să sufle din fundlaughing

| TraSneL a răspuns:

Cu un feon...da sa fie undeva afara din casa sa nu faci praflaughing) eu am patit-o rolling on the floor

| alexutzu9800 a răspuns (pentru TraSneL):

Nu e prea bine pentru ca la temperaturi ridicate microcipurile componentelor se pot arde!

| JwcFree a răspuns:

Aspiratoru, te duci la un specialist sa til curetewinking

| Deceptral a răspuns:

Deschizi carcasa (dupa ce ai scos toate cablurile) si dai cu aspiratorul...
Succes! funda?

| alinakaly a răspuns:

Il deconectezi dil deschizi scoti detaliile (evident nu pe toate doar pe cele mai usoar de scos) te duci afara, le stergi cu o perie si le sufli sa le iasa praful big grin

| alexutzu9800 a răspuns:

Buna! Ai nevoie de un servetel si de un aspirator.prima data incerca sa scoti praful cu aspiratorul dupa care cu grija sterge praful de pe componente, mare grija la cooler(ventilator)este foarte sensibil.Bafta sper ca te-am ajutatbig grin