| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Cum pot curata unitatea de praf.

13 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Ideal e cu o pensula fina, curata, o sa fii uimit ce poate iesi cu pensula. big grin
Poti folosi un pamatuf de babierit in lipsa unei pensule, cu conditia sa fie curat, face treaba de minune. (Unul pe care sa-l tii pentur asta, nu sa-l folosesti cand pe PC cand pe tine)
Bafta

| CapitanuSemafor a răspuns:

Bete de urechi imbibate in alcool dublu rafinat sau cu o carpa moale.

| skama18 a răspuns:

Daca nu ai mai facut asa ceva iti sugerez sa il duci la un service. daca nu vrei sa ai surprize

| Zmantana a răspuns:

Poti sa folosesti aspiratorul si ar fi si mai bine daca la aspirator ai avea capul cu perie pentru praf, eficient pentru a curata praful de pe componentele care se incingwinking. Daca ai un compresor de aer, ar fi si mai eficient, insa recomand curatarea cu compresorul afara in aer liber. P.S. Compresorul este mai eficient decat aspiratorul.

| abcde12345 a răspuns:

Cu un aspirator / Feon

| UbexFlo a răspuns:

Bagi aspiratoru`in ea big grin Eu asa o curat.

| Aniu a răspuns:

Eu desfac toate piesele si dau cu aspiratorul in carcasa dupa dau cu o pensula fina pe fiecare piesa in-afara de procesor.

| Scarlett011243 a răspuns:

O desfaci frumos si o aspiri (cu aspiratorul)
Eu asa fac.

| Melyssuka a răspuns:

O stergi cu o carpa sau servetel...Succeshappy

| Bubulutsaa a răspuns:

Simplu...cu o pensula sau o carpa de praf :p

| Scarecrow a răspuns:

Aspir-o

| TheGodKratos a răspuns:

Eu curatat-o cu aspiratorul.

| cryss8 a răspuns:

Cu un aspirator de mana