| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! de ce la mess nu imi mai apar emoticoanele alea? cand dau acolo jos pe fata aia imi apare chenarul ala alb dar fara emoticoane...de ce oare? ma puteti ajuta? funda ( mentionez ca am mess 8 )

Răspuns Câştigător
| nykymyky a răspuns:

Instaleaza mess 10 sau 11... funda te rog...mess 8 este vechi

3 răspunsuri:
| Gumã a răspuns:

Aaaaaa? Pai inchide mesul si deschidel din nou iar daca nu merge dezinstaleazal si instaleazal din nou

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Probabil dc e vechi.Instaleaza mess 8 din alta parte si daca face la fel, instaleza 9-le

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuj dc
Incearca sa instalezi alta versiune de mess, de exemplu 11 si sigur o sa meargawinking