| BloodyDress a întrebat:

Funda pentru cel mai bun raspuns:Care credeti ca sunt cei mai tari; Academia vampirilor sau Jurnalele vampirilor? argumentati! P. S: vreau raspunsuri doar de la cei care au habar de ambele cartiwinking

3 răspunsuri:
| BubblesDoubleS a răspuns:

Jurnalele vamipirilor aleg
Adica Academia vampirilor nu ma captivat din prima mi-a fost mai greu sa o "diger" si nu are acelasi suspans care ma cucereste.
Pe cand Jurnalele vampirilor ma cucerit din primele randuri fara sa stiu de cehee hee
:X.

| GeorgianaGya a răspuns:

Jurnalele vampiriolor este cea mai buna carte, am citir-o si eu si sunt de parere ca este foarte interesanta. nu ai ce rata de la ea. eu te sfatuiesc s-o alegi pe asta fundita?

| GeorgianaGya a răspuns:

Fundita?>