| aannddrreeaa a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu? Ce ar trebui sa schimb? Ce e bine? Ce nu e bine?(Funda pentru cea mai ampla opinie)
http://welcomechezmireille.blogspot.ro/

Răspuns Câştigător
| newparts a răspuns:

Pai concret ar trebui sa mai lucrezi putin la aspect si aranjare, pe urma sa organizezi tematic blogul sa pui taguri sa inserezi o casuta de cautare pe blog sa usurezi accesul la informatie a vizitatorului si ar mai fi cateva chestii mai mici daca doresti iti stau la dispozitie cu ajutor...bafta

2 răspunsuri:
| melittlelioness a răspuns:

Eu in locul tau as pune glume, bancuri, tinute, tutoriale de make up, tutoriale in care se aranjeaza parul, modele de unghii, statusuri...
Incerca sa diversifici
Pune melodii

Fundaa

| KarinuTzaa a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa pui si ceva mai clasic...nu numai bancuri si ce mai era e acolo. Pune si niste tutoriale despre diferite chestii. Iti poti face si o rubrica de sfaturi...Chestii din astea.
Sper ca te-am ajutat! fundita?big grin