| FrozEenSoul a întrebat:

winking FUNDAwinking. Vreau sa imi fac o boxa cu luminiwinking. Dar cum fac cu rezistorii? Dati-mi si mie idei si o schema. FUNDA!

6 răspunsuri:
| Gimyx a răspuns:

Pai e simplu de facuthappyPui niste becuri si cu un buton, le pui la baterie + cu - sau daca stii cum se pun cablurile la un butontonguehappyhee hee

| FrozEenSoul explică (pentru Gimyx):

Eu ma refeream sa se aprinda cand canta muzica, sau sa fie dupa bass, Chesti din astea

| Gimyx a răspuns (pentru FrozEenSoul):

App cum pot si eu sa pun intrebari?
ca nu stiu
legi becul de cablurile de la boxehee hee

| Gimyx a răspuns:

Dami si mie id tau:d

| FrozEenSoul explică (pentru Gimyx):

Ti l-am dat la mesaje private!

| cosmicosmin a răspuns:

Daca ai o boxa cu mai multe dif legi becurile unul cate unul la box cea mai mica de obicei la medie sau la tiwter
sunam la :0728646964