| Shll a întrebat:

Hello! Am o nelamurire in legatura cu facebook-ul. Daca vreau sa distribui ceva pe peretele prietenilor nu pot. De exemplu sunt unele linkuri si daca vrei sa le postezi trebuie sa dai "Distribuie". `Ei bine eu vreau sa le postez pe peretele prietenilor dar nu imi apare "sagetica" aia de la care trebuie sa aleg daca postez pe peretele meu sau pe al unui prieten. Daca ati inteles ce vreau sa zic si stiti cumva care e cauza va sunt recunoscatoare! big grin

1 răspuns:
| helen_4137 a răspuns:

S ar putea ca pers respectiva sa si fi setat ca nimeni sa nu i poata posta nimic pe perete...cred ca s poate