| andreiutzucu a întrebat:

FUNDITAam avut cea mai proasta zi --sunt cu moralul la pamant--ce sa fac ca sa ma inveselesc?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Www.redtube.com :D

| mgtow a răspuns:

Te iau cu mine la o cursa pe trailerwinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Comunica cu ceilalti din jur, asculta cantecul favorit sau asculta o melodie care iti aduce aminte de ceva frumos, relaxeazate printre prieteni, sau amintesteti de cele mai frumoase momente din viata, in final sa te bucuri ca esti sanatos si ca maine va fi o noua zi.

| mihaibrasov a răspuns:

Watch some porn.

| daiana a răspuns:

Citeste niste bancuri, vizioneaza un film bun, iesi cu prietenii afara si uita de tot. happy

| gigiro a răspuns:

Cand esti cu moralul la pamant, nu prea e posibil sa te inveselesti! Tu trebuie sa faci orice pentru "ati ridica" moralul. Acest lucru, presupune sa faci ceva, care sa-ti demonstreze tie insuti, ca esti cababil sa faci ceva, sa creezi ceva, sa termini o treaba pe care ai inceput-o de mult dar nu ai dus-o la capat.In concluzie, trebuie sa-ti arati ca esti tare, ca nu te lasi doborat de un insucces, de o situatie efemera. Fiecare are resurse proprii pentru a depasi situatia :filme, lectura, mici treburi gospodaresti, hobbyuri, muzica, etc.

| Terance a răspuns:

Uita-te la TV si mananca ceva ce iti place tie sau asculta muzica mai ritmatica

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Uita-te la videoclipuri haioase pe youtube sau citeste niste bancuri eu cand sunt trista asta fac ma inveselesc repede.