| AnimeAnnDRa a întrebat:

..Ganditiva ca e deja e sfarsitul lunii iulie! Parca ieri am mers cu clasa la film [ a fost super laughing ].
Si..sincer vara asta nu cred ca am facut nimic..MARET,GENIAL..Tot ce am facut a fost sa merg afara, si la mare.
Voi ce ati facut pana acum?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Credeam că sunt singura care are sentimentul că n-a făcut mai nimic vara asta. Asemeni ţie, am stat pe afară, pe net, urmează să plec la mare, am fost pe la ţară vreo 3 zile şi cam atât. Vara asta chiar că... a fost cea mai plictisitoare din ultimii 3 ani sad. Oricum, luna asta sper să fie mult mai distractivă şi cred că, chiar va fi! Am o idee, dacă tot vrei să faci ceva unic vara asta, ce zici să te apuci de-un videoblogg? Noi ne-am apucat, şi e destul de funny de organizat. happy

4 răspunsuri:
| Dienutza02 a răspuns:

Am avut primul sarut "adevarat", cu baiatul pe care il placeam de mult timp. Yay ~.~

| AnimeAnnDRa explică:

Ganditi~va *

| Zeppa03 a răspuns:

Am mers la bazin cam in fiecare zi si am jucam tenis, nimic special.

| CSIISC a răspuns:

Am iesit cu prietenii pe afara si am stat pe netbig grin