| PopândăuIRătăcit a întrebat:

Hai salut. Ce ati vrut sa deveniti de mici copii si ce-ati devenit? V-ati urmat visul, sau ce v-a stat in cale?

5 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Eu de mica am visat sa ajung o mare avocata [ imi amintesc, cum la gradinita ne intreba ce ne dorim sa ajungem cand vom fi mari si toata lumea numai printese, mirese etc.numai eu avocata si cantareata].
Vroiam sa am o viata dubla sa fiu avocata si sa ma duc intr'o alta lume sa fiu cea mai buna cantareata dupa sa intru printr'o biblioteca [ ca in filme] si sa fiu o printesa cu puteri magice si sa am tot ce vreau eu[ si am crescut si mi s-a spulberat visullaughing)]
Nici avocata nu mai vreau sa ma fac acum cand am aflat cu adevarat cat de greu este dreptul laughing
Si acum thinking nu stiu ce vreau. thinking

| SuperMagicSmile a răspuns:

Stiu ca o sa sune ciudat dar cand eram mica voiam sa fiu Bloom din Winx.si acum imi amintesc cum am facut o promisiune sa numi uit niciodata visul...cine stie,poate ca intr-o zi, daca magia va fi descoperita, chiar o sa mi-l indeplinesclaughing

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
cand eram mik vroiam sa fiu cantareata, apoi am vrut sa fiu dansatoare iar acum vreau sa fiu doctor, si chiar am sa fac liceul si facultatea de medicina.
Nu ca as avea eu nu stiu ce varsta dar cred ca voi deveni incetul cu incetul un bun doctor. Acum invat tot felul de chesti despre om si sper ca voi ajunge intr-o buna zi o doctoritza bunahappy
Mult noroc :*

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Eu vroiam sa devin printesa.sa traiesc intr-un castel mare si sa am multi servitori

| larry11larry a răspuns:

Eu am de abia 11 ani, si vreau sa devin cntareata