| liiifeiispiiink a întrebat:

Buna TPUlove struck! Vara asta vreau sa ma distrez la culme...cum credeti ca pot sa ma distrez fara sa imi pese ca se uita restul` la mine?

Idei nebunesti >cumva?:

FunDitsssiiiilove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Gaabi32 a răspuns:

Nu trebuie cine stie ce idei nebunesti. important este sa iti gsesti niste prieteni pe placul tau nebuni si ei si totul v avea loc pe momonet atunci.Ex meu: maim facut prieteni noi si noi ne adunam de fiecare data la picnicuri sau acasa la cineva nicic organuizat.Carti,seminte,delata x, macaua pe pedepe dure:X.Iti vine ideei pe moment.bafta:X:*

2 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Bungee jumping cu lanţul în fântână!

| sasuke8000 a răspuns:

laughing) chiar nu-ti pasa am o idee te duci la un rau si te dezbraci