| Daddyy a întrebat:

Hei. Am o intrebare : Pot sa trimit credit de pe telefon daca sunt in alta tara... Adica Eu sunt in alta tara [Franta] Si vreau sa trimit credit in Romania
P.S : Sunt pe Orange [Funda]

4 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Daca ai alt operator, nu!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Serviciul de transfer credit este disponibil si daca te afli in Roaming. Functionalitatea optima a serviciului este insa conditionata si de capabilitatile tehnice ale retelei de telefonie mobila straine.
O zi buna,
Orange Helpers

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea cu minute poate fi inlocuita cu creditul reincarcat daca imediat dupa activarea cartelei trimiti un mesaj gratuit la 321 cu textul "credit".
O zi buna,
Orange Helpers

| MonikaLove11 a răspuns:

Da poti pentru ca eu sunt pe Vodafone si mama pe Orange si imi pot trimite credit bine poti trimite doar daca ai abonament intelegi deci daca ai abonament pe telefon poti trimite nu conteaza ce e in alta reteahappysper ca te-am ajutat