| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am primit ieri acele minunate Heelys. Tot am incercat sa invat sa le folosesc, dar nimic. Videoclipuri: nimic!
Cine imi poate explica folosirea lor?
PS: Sunt fata, folosesc cel mai mult piciorul drept(am auzit ca are o legatura cu asta)

6 răspunsuri:
| Swordsman a răspuns:

Pai mergi pe varfuri, si din cand in cand te lasi pe calcaie, acolo unde sunt rotile. Daca te-ai dat vreodata pe zapada sau pe gheata din picioare, e cam acelasi principiu! Numai ai grija sa nu te lasi prea tare pe spate.

| anonim_4396 explică (pentru Swordsman):

Pe zapada, ghiata ma dau in fiecare an; nu cad sau ceva de genu, dar nu stiu la Heelys nu m simt bine...ma rog le-am vandut.

| Swordsman a răspuns (pentru anonim_4396):

Oky doky. Mergi pe role, e mult mai misto!

| anonim_4396 explică (pentru Swordsman):

Stiu... e mult mai interesant cand mergi pe role cu iubitul/ta

| Swordsman a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai incercat asta?

| anonim_4396 explică (pentru Swordsman):

Dap! Dar mi-a parut rau mai tarz...