| papushica1727 a întrebat:

Hei! Am un telefon Samsung cu tochescreen si eu cred ca am activat ceva si ma suna cu numar ascuns.Din prostie am incercat la cineva pe telefon sa scriu #*# sau *#* si a inceput sa sune cu numar ascuns apoi am mai scris odata si scria ca sa dezactivat.Mi'am schimbat cartela.La mine daca dai raspuns de aproximativ 20 de ori nu te mai poate suna.Si tot am dat respins pana am incercat de la mai multe persoane sa ma sun cu numar ascuns si raspune casuta deci e clar ca nu mai poate nimeni sa ma sune cu numar ascuns. Dar pe mine tot ma suna. Funda

Răspuns Câştigător
| Mavike1337 a răspuns:

Este functia de apel fals. Am uitat din ce se face, cred ca din butonu de blocare si volum. Deci incearca sa nu le mai apesi dintr-o data pe amandoua.