| asdfghjk872 a întrebat:

Hei buna, am o intrebare si as vrea un raspuns de la un expert in asa ceva... Daca fac o sedinta foto, nu cine stie ce sedinta, pentru ca nu sunt cine stie ce profesionista dar le am cu fotografia si am fost rugata sa fac o sedinta foto si nu stiu cat ar trebui sa iau pe sedinta? Voi ce ziceti, cat ar trebui sa iau pe o sedinta? happy

1 răspuns:
| nbghgkj a răspuns:

Depinde daca persoana e o cunostinta sau un om strain happy daca nu cunosti persoana intreaba-o ( -l ) cam cat ar da... dar in jur de 70 - 150 ron