| Pauliici a întrebat:

Hei,ce pot sa fac cand sunt singura acasa? -.- Parintii mei sunt plecati la nunta,iar fratemiu` munceste,nu`i acasa. :d
Nu`mi spuneti sa dau petreceri,sau ceva de genu, sa ies in "oras" happy.
Dau funda la cel mai ingenios raspuns happy

Răspuns Câştigător
| OMGZombiesEverywhere a răspuns:

Incearca sa citesti o carte sau sa vizionezi un film. Uneori, cand sunt singura acasa, dau muzica tare si incep sa dansez. E o metoda buna de a te distra si a face miscare in acelasi timp. Scrie o poveste, deseneaza o poveste. Uita-te pe geam si gandeste-te. Viata nu e niciodata plictisitoare pentru persoanele creative. (sau fa-ti temele de vacanta, scapi de-o grija)

7 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Fa curatenie, iti vei impresiona parintii si vor fi mandri de tinebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Pauliici explică:

Mai astept pareri thinking

| valentinamarinamary a răspuns (pentru Pauliici):

Pai eu mereu sunt singura acasa si sunt si in strainatate ....nu a prea multe prietene si nu pot iesi cu ele...de obicei stau pe microfon pe mess cu Bff sau cand ea ese si ma lasa singura ma uit la tv sau gasesc un film pe net! Stiu, plictiseala este un sentiment dur pentru toti noi!

| BianccaAlexandra20 a răspuns:

Unii chiar aşteaptă să rămână singuri pentru a face tot ce doresc. În primul rând, ai putea să te distrezi (jocuri(conqustador), filme etc), Ai putea să citeşti o carte interesantă (De exemplu Singur pe lume, de Hector Malot sau orice alta...). Poţi să cauţi cuvinte noi în dex şi să le utilizezi de-a lungul timpului, să priveşti poze şi să-ţi aduci aminte de trecut (poţi să nu faci asta dacă cumva te deranjeaza). Poti iesi pe afara sa te plimbi, poti suna o prietena sa vorbiti, pregatesti o surpriza pentru parintii tai si multe altele.:*

| KateNo8 a răspuns:

Incearca un karaoke. Apoi stai cu telefonul' la ureche o ora cu BFF. Apoi pregateste-le parintilor o surpriza pentru cand vin acasa.winking

| HellKing a răspuns:

Uita-te la filme porno laughing)))))) big grin