| soniaaamariaa a întrebat:

Hei. Cei care aveti sau ati vazut la altcineva Freeman Holiday mp4... ce parere aveti? Este bun?

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Buna.Eu am Freeman Holiday mp4. E chiar bun...Are capacitate de 4Gb, poti pune melodii&versuri, video, filme, jocuri, texte.Si am vazut in magazine ca se gaseste pe 2 culori.alb si negru la pretul de 150-160 ron...depinde de magazin.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarter bun are 4 GB poti sa mai bagi si un card MicroSD are mufa pentru filme ai Cd-ul in pachet ai si cablul necesar pentru a pune muzica video, texte video il convertezuio cu programul de pe cd muzica poti sa pui MP3, WMA e foarte fain poti sa si pui jocuri pe el pentru mp4 arata ca si un ipod 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am luat de la Mediagalaxi 170 de ron cu 2 ani garantie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu am si este bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun dar trebuie ingrijit,
Ca se strica butoanele repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am unul
suna f bine dar da o rroare la video
zice video format eror
si ii in avi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti pune jocuri dati mi si mie un site pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si sunt foarte miltumita de el dar trebuie ingtijit ca est foarte silentios. Merita banii

| deniss_2179 a răspuns:

Hei eu am mp4 freeman holiday
si sunt asa mandru de el
mai putin de o chestie
la filme imi da video format eror
nu stiutiu ce sa fac
deci este 100% bun ia-ti din cora sun plata la etaj la electrice si da 170 lei

| Dumitru_Liviu_1969 a răspuns:

Cum bag si eu video clipuri pe un freeman?

| equalizer a răspuns:

Legat tot de freeman holiday mp4, am pierdut cd ul ce continea convertorul pentru fisiere video. Unica solutie ar fi ca cineva care este in posesia unui astfel de mp 4 sa ma ajute cu un driver; daca cineva se ofera sa ma ajute id : iacteodan@yahoo.com

| sillmaril a răspuns (pentru equalizer):

Daca ai carte tehnica a playerului uita-te la cum se convertesc filmele dar acolo unde zice in engleza cauta pe google AVICONVERTER_320X240_22FPS_EN SETUP si instaleaza-l. functioneza