| andy294 a întrebat:

Am aproape 22 de ani si am 1.75 inaltime si as vrea sa stiu daca mai e posibil sa mai cresc in inaltime. Precizez ca nu am prea facut mult sport. Credeti ca ar fi tarziu sa ma apuc de inot? Sau exista vreo metoda prin care as mai putea creste?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna! Poi inca doua sporturi potrivite pentru tine sunt hambalul si voleiul.Si inotul este un sport bun si nu te speria fiecare are organismul lui.

| ingeras_5045 a răspuns:

Buna, eu in ultimele zile am citit pentru ca vreau sa cresc si eu. la varsta ta mai poti creste 2-3cm dar mai mult nu prea cred.fa diferite exerciti daca te duci la inot trebuie sa faci 10 ture de bazin. poti sa sari coarda sa faci podul uite inta si vei gasi ce ii trebuie :www.blogulsportivilor.com.daca nu merge aici copiaza si scrie pe google. funda?