| Puf a întrebat:

Hei!big grin a fugit careva de aici si a scapat de kg in plus?thinking Ati ajuns la forma dorita a corpului? In cat timp?

5 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Da, am avut cam 60 de kile, am slabit dupa metoda "Auschwitz" - n-am facut sport de loc, m-am infometat. Nu fac sport pentru ca nu-mi da voie medicul. M-am infometat si in scurt timp am slabit 9 kile. Eh, eram prea slaba la 51 de kile si 1. 68 asa ca am mai luat inca vreo 3-4 kile, si ma simt -si arat- minunat happy

| cosima11 a răspuns:

Abdomenele dau cele mai multe rezultate. si sunt si unele exercitii pentru coapse si celelalte parti ale corpului in care vrei sa slabestitongue

| putzulica a răspuns:

Buna, am fugit dar nu am scapat de kg, din contra am pus pe mine, trebuie e ca fuga dezvolta mult: slabesti si cresti, faci piept, muschi, abdomen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Dap.eu, dar nu este necesar doar sa alergi cel putin cateva abdomene si cateva exerciti iti vor fi de folos. eu alerg si fac abdomene si alte cateva exercitii de 1 luna si deja se vad suuper diferentze. id'u meu. rodik_rock si o sa te lamurescbig grinbig grinbig grin